> Laserowy-system-do-estetyki-i-dermatologii-dynamik-sp-2

Laserowy system do estetyki i dermatologii DYNAMIK SP

  • Czy czegoś jeszcze można od niego wymagać?

Fotona Dynamis SP oferuje najpotężniejszą kombinację lasera Nd:YAG z Er:YAG dostępną na rynku. Zapewnia najszerszy zakres ablacyjnych i nieablacyjnych zabiegów jakie może zaoferować pojedynczy system laserowy. Fotona SP Plus jest najlepszym wyborem dla efektywnej redukcji zmarszczek, zmian skórnych, niechcianych włosów oraz zabiegów naczyniowych dla wszystkich typów skóry.

  • Najwyższa energia i rozmiar plamki zabiegowej

Dynamis SP może prowadzić ablację naskórka bądź skóry mikron po mikronie, zapewniając niezrównaną precyzję i kontrolę zabiegową, krótkie okresy rekonwalescencji oraz wyższy komfort pacjenta, a zarazem jego satysfakcję. To czyni goidealnym do szybkiej zimnej ablacji, leczenia blizn trądzikowych czy redukowania zmarszczek. Można go wykorzystywać też do delikatnych procedur chirurgicznych, takich jak usuwanie zmian powierzchniowych, brodawczaków i keratoz. Jego unikalny program wygładzania łączy w sobie nieablacyjne głębokie efekty termalne z zimną ablacją dla jeszcze większego
efektu odmłodzenia. Łatwe w obsłudze głowice z dużymi rozmiarami plamek zabiegowych uczynią zabiegi szybszymi i mniej męczącymi dla Ciebie i Twoich pacjentów.

  • Największy i najszybszy skaner Nd:YAG

Homogeniczna penetracja i niska absorpcja przez chromofory dla wszystkich fototypów skóry pozwala sięgnąć głębiej bez uszkadzania naskórka. W połączeniu z najlepszym na rynku skanerem S-11 o powierzchni 42cm² do zabiegów nadużych obszarach, takich jak usuwanie owłosienia, naciąganie skóry czy zabiegi na trądzik, laser Dynamis SP jest bardziej efektywny, dokładny i super szybki. Głowica manualna posiada zmienny rozmiar plamki pozwalając na leczenie zarówno dużych obszarów, jak i ledwie widocznych zmian. Teleagniektazje, naczyniaki i hemangiomy nie stanowią już problemu.

Technologia Zmiennego Kwadratowego Impulsu (VSP) Fotony dostosowuje parametry laserowe do zabiegu zapewniając łatwość obsługi na jaką zasługujesz. Kwadratowe impulsy
mogą leczyć różne wskazania z nieporównywalną efektywnością, bez podgrzewania sąsiednich tkanek, zwiększając w ten sposób komfort pacjenta. Dodatkowo, wbudowana technologia kontroli zwrotnej impulsu (EFC) gwarantuje, że energia wyjściowa lasera jest zawsze zgodna z parametrami jakie ustawisz, zapewniając najwyższy poziom bezpieczeństwa i pewności systemu.

  • Frakcjonowanie 3D – FRAC3®

Nowa rewolucyjna metoda Fotony Frac3® (frakcjonowanie 3D) tworzy mikrouszkodzenia termiczne głęboko w skórze. Powstałe podrażnienia stymulują w konsekwencji kolagen oraz włókna kolagenowe. W porównaniu do metod klasycznegofrakcjonowania ablacyjnego i nieablacyjnego mikrouszkodzenia te powstają o wiele głębiej, zatem efekt jaki osiągniemy będzie mocniejszy. Jest to pierwsza nieablacyjna metoda laserowa do mocnego naciągania skóry.

  • Głowica frakcjonująca

Lasery erbowe Fotony korzystają z fali 2940nm dla minimalnie ablacyjnych szybkich zabiegów, które usuwająmikroelementy uszkodzonej tkanki, czego rezultatem jest głęboki efekt termalny. Klasyczne nieablacyjne zabiegi frakcyjnepozostawiają w skórze tysiące mikroelementów składających się z gorących, martwych pozostałości leczonej tkanki.Nadmiar ciepła z tej tkanki zostaje uwięziony w skórze powodując niepotrzebny ból i dyskomfort. Głowica frakcjonującaFotony natychmiast usuwa gorące pozostałości tkanki ze skóry, zmniejszając ból i przyśpieszając rekonwalescencję. Czystemikrokanaliki posiadają tę samą strefę oddziaływania cieplnego jak mikrokanaliki po nieablacyjnym zabiegu frakcyjnym,lecz nie powodują irytacji, obrzęku i bólu. Po zabiegu przy pomocy frakcjonującej głowicy Fotony mikrokanaliki zamykają się i leczą o wiele szybciej niż w przypadku klasycznych nieablacyjnych technik frakcyjnych.

  • Regulowana plamka zabiegowa lasera Er:YAG

Pełny zakres zabiegów ablacyjnych od delikatnych zabiegów chirurgicznych do efektywnego resurfacingu

laser  laser1

http://www.youtube.com/watch?v=KRmNtLGy9FM