O firmie

Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji S.A. prowadzi działalność rehabilitacyjną w formie spółki akcyjnej od 2012 roku na którą składają się wieloletnie indywidualne praktyki specjalistów fizjoterapeutów i kosmetologów.

Nowo otwarta filia pozwoli w jednym miejscu połączyć terapie przywracające sprawność fizyczną,  kompleksowe leczenie schorzeń i urazów układu ruchu z szeroko rozumianą urodą i odchudzaniem.
Struktura Centrum to dwie strefy działania. Strefa rehabilitacji i odnowy oparta na standardach najnowocześniejszych metod leczenia oraz na ścisłej współpracy lekarza, pacjenta i fizjoterapeuty, której celem jest osiągnięcie najlepszych wyników leczenia oraz szybki powrót pacjenta do sprawności ruchowej.

Celem Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji S.A. jest zapewnienie najwyższych standardów opieki medycznej oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta. Wykorzystując najnowsze metody z kinezyterapii, fizykoterapii, laseroterapii, magnetoterapii, masaży leczniczych, leczenia falą uderzeniową i innych, staramy się aby opieka nad pacjentem przebiegała w przyjaznych, komfortowych i spokojnych warunkach.

Metodycznie połączyliśmy wpisując w strukturę Centrum  strefę urody i odchudzania, gdzie wykorzystując najwyższej światowej klasy urządzenia jak Laser Fotona Dynamis SP, Kriolipolizę, Exilis, Masaż limfatyczny, X-Wave(fale akustyczne) HydraFacial.

Przygotowani specjaliści mogą skutecznie likwidować nieznośne składy cellulitu, tkanki tłuszczowej, w łagodny sposób usunąć zniszczony naskórek, ujędrnić ciało i twarz, przeprowadzić peelingi i depilację, usunąć blizny, rozstępy a także prowadzić manikiur, pedikiur i wiele innych zabiegów.
Dążymy do tego aby do sprawnego ciała dodać piękno i urodę oczywiście zawsze indywidualnie dobierać programy do potrzeb i życzeń naszych podopiecznych i klientów.