> O-firmie

Centrum rehabilitacji Kędzierzyn-Koźle – o nas

Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji S.A. prowadzi działalność rehabilitacyjną w formie spółki akcyjnej od 2012 roku. Centrum składa się z wieloletnich indywidualnych praktyk specjalistów fizjoterapeutów i kosmetologów, łącząc w jednym miejscu gabinety terapeutyczne, pomagające przywrócić sprawność fizyczną oraz umożliwiające kompleksowe leczenie schorzeń i urazów układu ruchu z szeroko rozumianą urodą i odchudzaniem.

Rehabilitacja i medycyna estetyczna – Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji

Struktura Centrum to dwie strefy działania. Strefa rehabilitacji i odnowy oparta jest na standardach najnowocześniejszych metod leczenia oraz na ścisłej współpracy lekarza, pacjenta i fizjoterapeuty. Jej celem jest osiągnięcie najlepszych wyników leczenia oraz szybki powrót pacjenta do sprawności ruchowej.

Strefa urody i odchudzania to zaś miejsce, w którym poddać można się zabiegom dla ciała i ducha przy wykorzystaniu światowej klasy urządzeń i technik, takich jak Laser Fotona Dynamis SP, Kriolipoliza, Exilis, Masaż limfatyczny, X-Wave(fale akustyczne), HydraFacial. Funkcje obu stref uzupełniają się, tworząc unikalny charakter Centrum.

Zabiegi fizjoterapeutyczne – strefa rehabilitacji i odnowy

Celem Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji S.A. jest zapewnienie najwyższych standardów opieki medycznej oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta. Wykorzystując najnowsze metody z dziedzin takich jak fizykoterapia, kinezyterapia, laseroterapia, magnetoterapia oraz wykonując masaże lecznicze czy terapie falami uderzeniowymi staramy się osiągnąć jak najlepsze rezultaty terapii. Ponadto dbamy, aby opieka nad pacjentem przebiegała w przyjaznych, komfortowych i spokojnych warunkach.

Strefa urody i odchudzania – medycyna estetyczna

W strefie urody i odchudzania wykwalifikowani specjaliści wykonują zabiegi pielęgnacyjne na twarz oraz zabiegi modelujące ciało, dbając o ujędrnienie skóry, likwidację cellulitu, tkanki tłuszczowej czy oznak starzenia. Ponadto w ofercie Centrum znajduje się usuwanie owłosienia za pomocą trwałych metod depilacji, usuwanie blizn i rozstępów, a także zabiegi pielęgnacyjne dłoni i stóp, takie jak manicure i pedicure, a także laserowe leczenie grzybicy paznokci.

Dzięki temu nasze Centrum oferuje zachowanie nie tylko sprawnego i zdrowego, ale też pięknego ciała. Pomagamy również w doborze odpowiednich zabiegów i metod terapii do Twoich potrzeb.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!