> Strefa-rehabilitacji-i-odnowy

Strefa rehabilitacji i odnowy – centrum rehabilitacji Kędzierzyn-Koźle

Strefa rehabilitacyjna to główna oś działalności Centrum. Oferujemy zabiegi rehabilitacyjne mające na celu przywrócenie i podtrzymanie sprawności Pacjentów. Korzystamy z nowoczesnych metod i urządzeń, dbając o ich jak największą skuteczność. Nasza oferta skierowana jest głównie do osób po urazach, dotkniętych zwyrodnieniami i dolegliwościami bólowymi, osób starszych o ograniczonej mobilności. W ośrodku odbywa się również rehabilitacja dzieci.

Zabiegi rehabilitacyjne – oferta

W Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji możesz poddać szeregowi zabiegów wykonywanych wyłącznie przez wykwalifikowanych specjalistów. Zabiegi rehabilitacyjne oferowane w naszych gabinetach to między innymi:

  • fizykoterapia, w tym nowoczesne metody takie jak laseroterapia czy magnetoterapia (rehabilitacja polem magnetycznym) oraz fala uderzeniowa,
  • kinezyterapia, czyli przede wszystkim ćwiczenia lecznicze wykonywane różnymi metodami,
  • masaże klasyczne, sportowe, odchudzające i inne,
  • terapie ortopedyczne, neurologiczne, manualne i inne,
  • terapia falą uderzeniową.

Oferowane przez nas rodzaje terapii pomagają w walce z wieloma rodzajami bólu, zaburzeń mobilności i innych schorzeń. Wszystkie wykonywane są przez wykwalifikowanych specjalistów, przy użyciu nowoczesnego sprzętu, co gwarantuje ich pełne bezpieczeństwo.

Wszechstronny ośrodek rehabilitacyjny

Zapraszamy do Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji, gdzie dbamy o zdrowie, sprawność i dobre samopoczucie naszych podopiecznych. Niezależnie od tego, czy potrzebna jest rehabilitacja po udarze lub urazie czy rehabilitacja kręgosłupa, nasz ośrodek rehabilitacyjny to miejsce, w którym znajdziesz kompetentną i skuteczną pomoc.