Apteka Dbam o Zdrowie to Apteka, która posiada 222.0 opinii a ich średnia to 3,8.
Adres: 31-923 Kraków
Telefon: 800 110 110
Opinie na temat Apteka Dbam o Zdrowie:
Pan Magister będący dzisiaj na dyżurze powinien przypomnieć sobie SOK, ja rozumiem że jest święto, ale zgodził się Pan na dyżur w święto. Tak nie miłego człowieka dawno z tatą nie widzieliśmy.
Jeżeli apteka do funkcjonowania wymaga przerwy technicznej to nie jest to apteka całodobowa, rozumiem że taka przerwa jest potrzebna ale jej czas powinien być jasno podany, są sytuacje gdzie leku potrzeba pilnie i wiedza o tym że dana apteka będzie teraz zamknięta może pozwolić na udanie się do innego miejsca od razu, a nie dopiero po zobaczeniu wywieszonej kartki
Dwa miesiące temu zamówiłem lek według receptury, który był refundowany- dopłata 153 zł, wczoraj zamówiłem ten sam w Aptece Słonecznej, dokładnie taki sam – dopłata 21,50. Bardzo duża różnica cenowa
To skandal, że apteka nie miała na stanie glukometru – urządzenia, które w krytycznych sytuacjach dosłownie ratuje życie! Mój brat musiał pojechać w środku nocy, bo inne przyrządy zawiodły, a pilnie potrzebowaliśmy zmierzyć poziom cukru u mojej mamy. Niestety, wrócił z niczym, bo apteka nie była w stanie zapewnić tak podstawowego i kluczowego sprzętu medycznego. Brak glukometru w aptece to kompletna porażka. W takich momentach liczy się każda sekunda, a przez brak zaopatrzenia mogliśmy narazić zdrowie bliskiej osoby. Żałosne podejście do klienta.
Brak glukometru…brak penów…
12 leków farmaceutka wydawała 58 minut z zegarkiem w ręce. Nie polecam.